Öğrenci İşleri

Değerli Öğrencilerimiz,
Öğrenci İşleri olarak, öğrenci yararına sunulan olanakların, üniversite tarafından belirlenen politika ve stratejiler doğrultusunda, düzenli bir şekilde yürümesine ve sürekli gelişmesine katkıda bulunmaktayız. Önceliğimiz sizlerle sürekli iletişim içinde bulunarak, geri bildirimlerinizi değerlendirmek ve mutlu ve başarılı bir öğrencilik dönemi geçirebilmeniz için sizlere yol gösterip ihtiyaç duyduğunuz destek hizmetlerini sunmaktır.
Öğreniminiz süresince veya mezuniyetiniz sonrasında hizmetlerimizden yararlanabilmek için Direktörlüğümüze şahsen veya e-mail ile başvurabilirsiniz.
Tüm öğrencilerimize başarılı ve mutlu bir öğrencilik dönemi ve gelecek diliyoruz.
Çalışma Saatleri
Hafta içi hergün 08:30-12:30, 13:30-17:00.
E-posta: ogrenci.isleri@akun.edu.tr
Telefon: +90 392 228 41 62 / Dahili: 115-116
AKÜN Öğrenci İşleri Müdürlüğü

 

sayılarla akün

33+

lisans ve lisansüstü program

87%

Uluslararası Öğrenci

4800+

mezun + aktif öğrenci

2023-2024 Akademik Yılı için Başvuru

2023-2024 Akademik Yılı için başvuru yapmak isteyen öğrenci adaylarımız apply.akun.edu.tr adresinden ön kayıt yapabilirler.

Programlar

Üniversitemizde yer alan önlisans, lisans ve lisansüstü programları inceleyebilirsiniz.

Eğitim Ücretleri ve Burslarımız

Üniversitemizin lisans ve lisansüstü programlarında eğitim süresi boyunca kesintisiz geçerli olmak üzere K.K.T.C. Güvenlik Kuvvetleri, Polis Genel Md., Başbakanlık, T.S.K., T.C. Lefkoşa Büyükelçiliği, Sendikalar, Belediyeler ve birçok kamu kurum ve kuruluşlarıyla burs anlaşmamız mevcuttur.

Diğer Burslar: Şehit Çocuğu ve Malul Gazi Bursu, Engelli Öğrenci Bursu, Araştırma Görevlisi Bursu, Başarılı Sporcu Bursu, Yüksek Şeref Bursu, Eğitim Destek Bursu, T.C. Lise Birincisi ve İkincisi Bursu, K.K.T.C. Lise Birincisi, İkincisi ve Üçüncüsü Bursu, Başarı Sırası Bursu vb. burs imkânları sunulmaktadır.

Gelecekteki kariyerin için bir sonraki adımı atmaya hazır mısın?