“3 Aralık Dünya Engelliler Günü” kapsamında AKÜN Özel Eğitim Öğretmenliği Bölümü tarafından “Birgün Değil Hergün Farkında Olmalıyız” sloganıyla Özel Eğitim kurumlarına ziyaretler gerçekleştirildi.

“3 Aralık Dünya Engelliler Günü” kapsamında AKÜN Özel Eğitim Öğretmenliği Bölümü tarafından “Birgün Değil Hergün Farkında Olmalıyız” sloganıyla birinci sınıf öğrencileri ve Eğitim Fakültemiz Dekan Vekili Yrd. Doç. Dr. Sonay Dericioğlu’nun katılımıyla Algım Özel Eğitim çatısı altında yer alan Algım Özel Eğitim ve Algım Junior Özel Eğitim kurumlarına ziyaretler gerçekleştirmişlerdir.
Ziyaretimiz kapsamında, bizi Algım Özel Eğitim Direktörü Evren Karademir karşılayarak kurumun genel işleyişi, gerçekleştirilen çalışmalar hakkında öğrencilerimize ve öğretim üyelerimize detaylı bilgiler vermiştir. Ayrıca öğrencilerimiz, çalışmaları yerinde gözlemleme fırsatı bulmuşlar ve özel eğitim öğrencileri ile tanışma, çalışma ve bir arada vakit geçirme fırsatı yakalamışlardır. Kendilerine bu kaynaşma fırsatını bizlere sundukları için, öğrencilerimiz adına çok teşekkür ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir